FB_click.png

Stadion

Atletický ovál

Umělý povrch, který má 6 drah a na rovince 8 drah byl postaven v roce 2011 a splňuje všechny kritéria IAAF stejně tak technické a vrhačské sektory. Nedaleko dráhy se nachází tréninkový sektor pro kladivo.

Zázemí stadionu

Dokonalý výhled jak na atletickou dráhu a jednotlivé sektory, tak na fotbalové hříště, zajišťuje oboustranná tribuna, kde je k dispozici 1600 míst k sezení. V samotném srdci tribuny jsou k dispozici šatny,klubovna, kancelář, posilovna, sauna , vířivka a tunel.

 V přízemí se nacházejí šatny. Původní čtyři šatny, které jsou samozřejmě vybaveny sociálním zařízením, byly zredukovány na tři a čtvrtá byla přestavěna na malou, ale pro tréninkové plány naprosto dostačující posilovnu. V současné době je posilovna vybavena posilovací lavicí na zakopávání a předkopávání, lavicí benchpress, žebřinami, posunovací lavicí na břicho, bradly s hrazdou, rotopedem, balanční podložkou , činkami a kotouči.

 

V prvním patře se nachází kancelář, kde sídlí předseda atletického oddílu TJ Lokomotiva Trutnov Bc. Petr Musil, dále je zde klubovna a rehabilitační zázemí, které je společně pro atlety i fotbalisty.

Po náročném tréninku jistě každý ocení tuto možnost v podobě sauny a vířivky, nechybí ani lehátka na masáže.

 

V neposlední řadě stojí za zmínku možnost tréninku v zimě, což je možné díky tunelu, kde jsou k dispozici dvě 80-ti metrové dráhy, jejichž povrch tvoří MONDO, údajně nejrychlejší povrch. Dále je možné využívat improvizovaný zimní vrhačský a výškařský sektor, který se nachází v průchodu pod tribunou mezi šatnami a tunelem.

Součástí celého areálu je i restaurace s bohatou nabídkou nejen obědů.

blízkosti stadionu se nachází koupaliště  a plavecký bazén.

 

 

Stadion

        Stadion             

 

                     

       Stadion

       

      Výškařský sektor

                     

 

     Diskařský sektor

                    

 

     Tyčkařský sektor

                     

 

     Skok do dálky

                    

 

     Šatny                                                                               Klubovna

                 Klubovna

 

      Posilovna                                                                         Regenerace

      Posilovna           Rehabilitace

 

     

 

Bookmark and Share