FB_click.png

Rekordy - absolutni Muži

 

Absolutní rekordy oddílu atletiky - LOKO Trutnov (ke 31.12.2016)
Muži
Disciplína Jméno Ročník Věk Výkon Datum Místo Trenér
60m Jakub Raabe 00 16 7,28s (H) 1/30/2016 Jablonec nad Nisou Jan Tuna
  Michal Šmíd 85 21 7,36s 7/29/2006 Litomyšl Petr Musil
  Jaroslav Matoušek (D) 51 17 7,0s (R) 1968    
100m Matěj Červený 97 18 10,99s 23.5.2015 Pardubice Jan Tuna
  Jakub Raabe 00 16 11,22s 6/5/2016 Pardubice Jan Tuna
  Jan Jankovič 98 17 11,37s 5/23/2015 Pardubice Jan Tuna
  Michal Šmíd 85 22 11,42s 4/30/2007 Liberec Petr Musil
150m Matěj Červený 97 18 17,37s 8/19/2015 Dvůr Králové n. L. Jan Tuna
  Milan Majtas (J) 48 18 16,6s (R) 25.6.1966    
200m Matěj Červený 97 19 22,24s 6/5/2016 Ústí nad Orlicí Jan Tuna
  Petr Martinov 57 19 22,9s (R) 1976 Nové Město n. M.  
  Jan Jankovič 98 18 23,11s 28.5.2016 Kolín Jan Tuna
  Jakub Kostelecký 85 21 23,19s 9/2/2006 Pardubice Petr Musil
300m Matěj Červený 97 18 35,97s 19.8.2015 Dvůr Králové n. L. Jan Tuna
  Jan Jankovič 98 17 36,67s 8/19/2015 Dvůr Králové n. L. Jan Tuna
400m Matěj Červený 97 19 48,66s 6/25/2016 Třinec Jan Tuna
  Jakub Kostelecký 85 18 50,46s 7/5/2003 Kladno Petr Musil
  Jan Jankovič 98 18 50,59s 5/28/2016 Kolín Jan Tuna
800m Jan Chráska 90 19 1:58,36min 6/20/2009 Ostrava-Vítkovice Jan Tuna
1000m Jan Chráska 90 19 2:37,77min 8/2/2009 Nová Paka Jan Tuna
1500m Petr Jakl 64 29 4:00,19min 1993    
  Vlastimil Kacíř 79 28 4:06,81min 6/2/2007 Hradec Králové  
2000m Jan Chráska 90 19 5:50,9min 22.8.2009 Dvůr Králové n. L. Jan Tuna
3000m Petr Jakl 64 30 8:44,9min 8.5. 1994 Týniště nad Orlicí  
5000m Petr Jakl 64 20 15:22,2min 5/28/1984 Týniště nad Orlicí  
  Jaroslav Lohynský 72 31 15:30,97min 10/11/2003 České Budějovice  
10 000m Ondřej Beran 75 26 33:03,1min 6/3/2001 Hradec Králové  
  Pavel Vojáček 51 32 31:59,8min 8/3/1983    
Hodinovka Zdeněk Bém 51 26 18,186km 1977    
Půlmaraton Jiří Žák 71 36 1:11,09min 25.3.2007 Vento (I) Petr Musil
Maratón Jiří Žák 71 36 2:26,50min 13.5.2007 Praha Petr Musil
  Vlastimil Kacíř 79 29 2:44,06hod 10/5/2008 Košice (SK) Petr Musil
110m př. Jan Grabmüller 70 34 15,51s 7/10/2004 Houštka  
300m př. Martin Scholze 96 16 44,37s 6/16/2012 Nová Paka Miloš Havelka
400m př. Petr Holubec 67 39 58,76s 9/17/2006 Česká Lípa  
1500m př. Petr Kasl (J) 42 19 4:55,3min 5/21/1961 Pardubice  
  Jakub Skalka 91 15 5:05,93min 6/4/2006 Hradec Králové Jan Tuna
3000m př. Petr Jakl 64 30 9:12,54min 5/21/1994 Praha  
  Milan Krajč 64 42 10:09,63min 6/10/2006 Hradec Králové  
Výška Stanislav Špičák 63 18 192 cm 5/16/1981 Svitavy Jan Tuna
  Martin Maršík 96 18 191cm 2/22/2014 Praha Jiří Suk
Tyč Karel Jurčeka 47 21 343 cm 1968    
  Jan Grabmüller 70 32 340cm 6/9/2002 Nová Paka  
Dálka Ladislav Prokop 51 17 673 cm 10/6/1968 Hradec Králové  
  Jan Grabmüller 70 32 665cm 5/18/2002 Týniště nad Orlicí  
  Adam Prokeš 00 15 656cm 9/12/2015 Kolín Miloš Havelka
Trojskok Lukáš Malinský 77 25 12,85m 6/2/2002 Nová Paka  
  Josef Dibelka     13,20m 6/4/1966 Hradec Králové  
Koule 7,26kg Bohuslav Šimek 79 37 13,48m 9/11/2016 Týniště nad Orlicí  
  Lukáš Malinský 77 26 13,25m 9/28/2003 Týniště nad Orlicí  
Disk 1kg Drahomír Ježek 02 14 34,27m 9/10/2016 Třebíč Bohuslav Šimek
Disk 2kg Lukáš Tulis 94 21 43,75m 9/8/2015 Olomouc Milan Brzek
  Bohuslav Šimek 79 37 41,61m 5/10/2016 Pardubice  
  František Holubec 47 30 41,44m 6/18/1977 Nové Město n. M.  
Kladivo 7,26kg David Linhart 87 20 41,49 5/19/2007 Litomyšl  
Oštěp (nový) 800g Antonín Malich 74 28 52,68m 6/9/2002 Nová Paka  
Sprinterský trojboj Michal Šmíd 85 17 2117b 9/14/2002 Nymburk Petr Musil
Desetiboj Milan Kašpar 51 25 4861b. 8/20/1976 Broumov (staré tabulky)  
  Michal Šmíd 85 23 4116b 7/8/2008 Praha Petr Musil
4x60m Drašar (01), Sturm (00),     28,12s 9/19/2015 Praha Jan Tuna
  Raabe (00), Prokeš (00)            
4×60m Horáček, Cíl     28,8s 1964    
  Hampl, Šenk            
4×100m Červený M.(97), Raabe (00),     44,72s 5/17/2015 Týniště nad Orlicí Jan Tuna
  Matěna (84), Jankovič (98)            
3×300m Vik (97), Rypan (97)     2:07,58s 6/16/2012 Nová Paka Jan Tuna
  Červený M.(97)            
4×300m Drašar (01), Sturm (00),     2:58,48min 9/6/2015 Trutnov Jan Tuna
  Lád (01), Fiala (01)            
4×400m Kostelecký (85), Matěna (84),     3:33,03min 8/28/2005 Olomouc Petr Musil
  Šmíd (85), Tancibudek (85)            
400-300-200-100 Tancibudek, Hromek     2:08,7min 10/6/2004 Hradec Králové Petr Musil
  Kostelecký, Košťál          
chůze 5000m Karel Binter 51 50 28:11,6min 10/6/2001 Kladno  
chůze 10 000m Jaroslav Černý 86 25 0:57:49 hod 8.3.2011 Česká Lípa  

Rekordy - absolutni Ženy

Absolutní rekordy oddílu atletiky - LOKO Trutnov (ke 31.12.2016)
Ženy
Disciplína Jméno Ročník Věk Výkon Datum Místo Trenér
60m Lucie Martínková 85 15 7,76s 01.07.00 Třinec Petr Musil
100m Lucie Martínková 85 15 12,67s 22.06.05   Petr Musil
  Petra Šípková 87 21 12,90s 24.05.08 Hradec Králové Petr Musil
150m Lucie Martínková 85 15 18,88s 02.07.00 Třinec Petr Musil
200m Michaela Musilová 85 19 26,48s 10.07.04 Hradec Králové Petr Musil
300m Michaela Musilová 85 15 44,13s 06.06.00 Jablonec nad Nisou Petr Musil
400m Michaela Musilová 85 19 59,46s 17.07.04 Liberec Petr Musil
800m Eva Nývltová 86 19 2:18,74min 21.05.05 Pardubice  
1500m Eva Nývltová 86 19 4:42,56min 25.06.05 Pardubice  
3000m Eva Nývltová 86 19 10:12,56min 26.05.05 Pardubice  
5000m Eva Nývltová 86 20 18:17,30min 03.06.06 Nová Paka  
10 000m Jana Pechková 85 27 40:32,23min 05.05.12 Hradec Králové  
Půlmaraton Radka Churáňová 77 24 1:20,4hod 16.4.2011 Pardubice  
Maraton Radka Churáňová 77 35 2:50:11hod 05.02.12 Apeldoorn  
100m př. Lada Pejchalová 98 17 14,95s 30.05.15 Nové Město n. M. Miloš Havelka
200m př. Aneta Strnádková 01 15 31,50s 22.05.16 Dvůr Králové n.L. Miloš Havelka
  Lada Pejchalová 98 15 34,52s 31.08.13 Trutnov Miloš Havelka
400m př. Kateřina Ulrichová 87 16 69,40s 03.06.03 Nová Paka Petr Musil
3000m př. Radka Churáňová 77 34 12:24,4min 27.08.11 Svitavy  
Výška Lada Pejchalová 98 18 190cm 01.07.16 Miskolc Miloš Havelka
               
               
               
Tyč Veronika Scholzeová 98 15 190cm 31.08.13 Trutnov Tuna/Scholze
Dálka Lada Pejchalová 98 18 592cm 14.05.16 Plzeň Miloš Havelka
Trojskok Lada Pejchalová 98 16 11,85m 07.06.14 Hradec Králové Miloš Havelka
Koule 4kg Lenka Rösslová 90 26 12,37m 23.07.16 Litomyšl  
  Eliška Kultová 85 20 11,25m 05.02.05 Praha Miloš Havelka
Disk 0,75kg Tereza Ježková 01 15 28,29m 27.08.16 Hradec Králové Bohuslav Šimek
Disk 1kg Ivana Drahošová 61 17 38,62m 31.05.05    
Kladivo 4kg Linda Novotná 92 18 49,98m 21.04.10 Nové Město n. M. Miloš Havelka
Oštěp 500g Tereza Ježková 01 15 18,78m 22.05.16 Dvůr Králové n.L. Bohuslav Šimek
Oštěp 600g Eliška Kultová 85 17 36,67m 02.10.02 Houšťka Miloš Havelka
Sprinterský trojboj Michaela Musilová 85 21 2079b 29.07.06 Litomyšl Petr Musil
  Daniela Janatová 97 18 2086b. 04.09.15 Hradec Králové Jan Tuna
Sedmiboj Lenka Rösslová 90 19 3142b. 1.-2.8.2009 Nová Paka Miloš Havelka
4×60m Páslerová, Gruntová,     32,1s (R) 05.05.05    
  Horáková, Sodomková            
4×100m Součková (88), Marschová (88),     51,15s 02.10.02 Stará Boleslav Petr Musil
  Vágnerová (89),Musilová (85)            
4×400m Šípková (87), Bočková K. (83),     4:20,36min 26.08.07 Pardubice Petr Musil
  Pechková (85), Musilová (85)            
3×300m Scholzeová (98), Weissová (99)     2:26,09s 23.05.12 Trutnov Miloš Havelka
  Libnarová (99)            
400-300- Musilová (85), Marschová (88),     2:27,4min 06.10.04 Hradec Králové Petr Musil
200-100m Šípková (87),Součková (88)            
chůze