FB_click.png

AKTUALITY

Přípravka - tréninky a závody

Tréninky

Poslední trénink před prázdninami byl v pondělí 23. 6. 2014. V měsících červenci a srpnu se tréninky přípravky nekonají. Opět se sejdeme 1. září 2014 v 17:00 hodin na městském stadionu v Trutnově, kam zveme samozřejmě i nové zájemce o tento královský sport. Celé září se budeme scházet ještě na stadionu, v pondělí vždy v 17:00 a v pátek v 16:00 hodin. Od října pak budeme v pondělí trénovat na trutnovském stadionu (v tunelu) a v pátek v tělocvičně ZŠ R. Frimla.  

Závody

Dvě družstva – 6 dívek a 6 chlapců se zúčastnilo již třech kol soutěže krajského přeboru družstev přípravky Královéhradeckého kraje – skupiny C. Zatím si naši mladí atleti vedou velice dobře – chlapci jsou na druhém místě se 7.127 body, o které se střídavě zasloužili – Robert Hurdálek ml., Matěj Krčmář, Jakub Žačok, Aleš Kábrt, Jakub Mládek, Marek Fátor, Lukáš Kašpar, Tomáš Havelka, Jan Plíva a Petr Javůrek. Dívky jsou na třetím místě s 8.658 body – zde se ve třech kolech vystřídaly – Denisa Ryšavá, Leona Kubasová, Martina Rozehnalová, Barbora Strnádková, Ema Pilařová (nejmladší, teprve sedmiletá účastnice), Agáta Malichová, Klára Vymetalová, Jitka Khunová a Sabina Kubasová. Čtvrté kolo se uskuteční 18. září ve Dvoře Králové nad Labem a pokud se družstva umístí do druhého místa, budeme bojovat o medaile 24. září v Novém Městě nad Metují. Přejeme našim nejmladším mnoho úspěchů a držíme palce!!

V sobotu 21. června byl pro děti naší přípravky připraven letní trojboj na trutnovském stadionu. Soutěžilo se v běhu na 60 m, v hodu míčkem a překážkovém běhu na 60 m pro naše nejmenší a v běhu na 600 m pro děti starší. Zúčastnilo se na dvacet závodníků v pěti kategoriích, z nichž nejlepší stanuli na stupních vítězů a odnesli si diplom. V první kategorii – ročník 2008 a mladší (dívky) skončila na prvním místě Tereza Malichová, druhá byla Erika Schmiedová a jako třetí se umístila Barbora Patschová. Ve stejné kategorii si z chlapců vybojoval první místo Robert Bartoš, druhý byl Tobiáš Hurdálek a na třetí příčce skončil Martin Holada. V další kategorii ročník 2006 – 2007 bojovalo 5 dívek. Na stupni nejvyšším stanula Ema Pilařová, jako druhá se umístila Adéla Vachová, třetí pak Klára Patschová. Čtvrtá byla Karolína Trnovská a pátá Nela Bednářová. Chlapci stejné kategorie se utkali pouze dva – Petr Cajthaml, který obsadil první místo, a Štěpán Jirásko druhé. Dívky ročník 2004 byly také pouze dvě a rozdělily si pořadí takto: první Denisa Ryšavá, druhá Agáta Malichová. V poslední kategorii – ročník 2003 – 2005 své síly poměřili tři chlapci – na první místo vystoupil Jakub Žačok, na druhé Robert Hurdálek a třetí patřilo Vojtěchu F. Bernáčkovi. Po závodech bylo v klubovně připraveno pro malé atlety občerstvení. Věříme, že se závody líbily nejen všem, kteří se jich aktivně zúčastnili, ale i všem přihlížejícím – rodičům, prarodičům i ostatním příbuzným, kteří se na své děti, bojující jako opravdoví velcí atleti, přišli v hojném počtu podívat. 

Bookmark and Share