FB_click.png

AKTUALITY

Slovo předsedy č.4 ze dne 21.12.2014

...po roce Vánoce, Vánoce přicházejí...
Kolegové, kamarádi a přátelé atletiky,

dovolte mi popřát Vám pěkné a hlavně pohodové vánoční svátky, i když zřejmě ne zcela ve vánočním počasí.

Stalo se zvykem, snad skoro pravidlem, že se v tomto období snažíme bilancovat a vzpomínat na uplynulý rok. Zároveň si vytyčujeme nové cíle a odvážná přání.
Letos se mi vzpomíná velice dobře. Rok 2014 byl pro naše družstva i jednotlivce velice úspěšným rokem. Zde se nebudu příliš rozepisovat a spíše Vám nechám prostor, abyste si sami připomněli pro Vás nejkrásnější chvíle, které jsme s atletikou prožili. Já vzpomínám na krásná soustředění v Itálii a Herlikovicích, finální přípravu nejlepších na světové hry mládeže, postup žen do I. ligy, přeplněný stadion při trénincích a soutěžích naší přípravky, výpravy na M-ČR, kvalitní školení, která jsme uspořádali a v neposlední řadě také na vstřícnost našich sponzorů, pracovitost trenérů a ostatních bafuňářů. Musím říci, byli jsme dobří:-D                                

Jsem přesvědčen, že společně dokážeme navázat na vynikající výsledky tohoto roku a zvládneme je posunout ještě výš, dál a do vyšších rychlostí.
Přeju Vám kvalitní zimní přípravu, těším se na Vás při jubilejním 15. plese atletů a přeju Vám do nového roku hodně zdraví, štěstí a vše ostatní se snad dostaví.
Mějte se fajn v novém roce 2015!

Muňa

Bookmark and Share