FB_click.png

AKTUALITY

Slovo předsedy č. 10 ze dne 14. 12. 2016

...Rok, rok,

 rok, datum.

Rok, rok,  

rok, datum,  

což tam ani nebudem psát...

 

Máme tu opět adventní období a Ježíšek už skoro klepe na dveře. Co nám letošní rok přinesl a co přinese rok následující?

Tento rok byl rokem olympijským a česká atletika se příliš nevytáhla, zato na svazu se děly věci. Máme nového ředitele atletického svazu i nové zaměstnance, nová oddělení a devět  sekčních trenérů mládeže. Nastupující vedení, v čele s ředitelem Tomášem Janků, si vytyčilo velké cíle a tomu musí přizpůsobit nejen formy a metody práce na sekretariátu svazu, ale také je přenést do oddílů. Vznikne celá řada nových úkolů pro funkcionáře, trenéry i sportovce. Ruku v ruce s tím bude také potřeba navýšení oddílových rozpočtů. Věřím, že tato cesta se mladému a začínajícímu vedení svazu podaří, i když bude složitá a jistě bude mít své kritiky.

Náš oddíl musí včas zareagovat na potřebu profesionalizace vedení oddílu, zabezpečit dostatek trenérů a dostatek finančních prostředků. Vím, že náš oddíl dosáhl v letošním roce skvělých výsledků a věřím, že je bude ještě vylepšovat, i když to bude vzhledem k neustále stoupajícímu trendu činnosti a sportovních výsledků rok od roku složitější.

Pro naplnění našich společných cílů Vám všem přeji do nového roku 2017 hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v rodinném i klubovém životě. Užijte si v pohodě vánoční svátky a v novém roce se pustíme do ještě tvrdší práce.

Mějte se fajn.

Muňa

 

Bookmark and Share