FB_click.png

AKTUALITY

Zimní běžecká liga

V tomto roce se konal již 23. ročník zimní běžecké ligy, na které máme v posledních letech i my početné zastoupení. V letošním roce se nejvíce dařilo atletům z tréninkové skupiny Julka Duška. 

V kategorii nejmladších žákyň si skvěle počínala Barbora Peterová, která dokázala v pěti závodech zvítězit a ovládla tak i celkové hodnocení závodu. Barča má skvělý potenciál do budoucna.

Největší úspěchy jsme zaznamenali v kategorii mladších žáků. Tuto kategorii suverénně ovládl Kuba Žačok, který měl v zádech další čtyři své oddílové parťáky, kteří se v žádném případě nenechali zahanbit. 

Mezi staršími žáky se začal prosazovat Robert Hurdálek, který je v této kategorii prvním rokem. Celkově obsadil krásné druhé místo a určitě se bude dále zlepšovat. Na tréninku se vydá ze všech sil, ještě by to chtělo trochu posílit sebevědomí.

Kategorii starších žákyň ovládla Adéla Szelkeová, která vyhrála všechny závody, kterých se zúčastnila. Pokud bude takto pokračovat, tak se můžeme dočkat vynikajících výsledků také na dráze. 

Celkově se tohoto ročníku ZBL zúčastnilo téměř dvacet našich atletů. 

Bookmark and Share