FB_click.png

AKTUALITY

Naši nejmladší na posledních závodech před prázdninami

Ve třicetistupňovém vedru bojovali naši nejmladší atleti dne 28. 6. 2017 v přesunutém termínu I. kola KP Královéhradeckého kraje družstev přípravek ve Dvoře Králové nad Labem o své umístění v této soutěži. V soutěži chlapců byla dvě družstva z Lokomotivy Trutnov v tomto složení: A – Štěpán Jirásko, Tomáš Krejdl, Jan Plíva, William Bednář, Filip Dvořák a Nello Daniel Prášek; B – Petr Topalovský, Ondřej Matějec, Ondřej Synek a Luca Samuel Prášek. Ze soutěže jsme bohužel museli odhlásit Jana Hendrycha, který na závody sice přijel, ale ze zdravotních důvodů nemohl nastoupit. Do tohoto kola bylo přihlášeno celkem 55 dívek, z Trutnova přijela 2 družstva: A – Barbora Peterová, Nikol Flečková, Klára Patschová, Adéla Vachová, Anežka Konrádová; B – Aneta Mikešová, Tereza Mikešová, Anna Topalovská a Karolína Trnovská.

Nejlépe se tentokrát vedlo družstvu chlapců A, kteří s 3039 body skončili na 2. místě za TJ Jilemnice, a to hlavně zásluhou Štěpána Jiráska, který si proti předcházejícímu kolu polepšil o 128 bodů a skončil tak na celkovém krásném 5. místě. Na paty mu šlapal Tomáš Krejdl s 910 body, který dokonce získal o 180 bodů více než v Nové Pace a celkově skončil 6. Vedlo se ale i ostatním našim chlapcům. Téměř všichni získali více bodů než v kolech předcházejících. Trutnovské družstvo A dívek tentokrát neobhájilo 2. příčku, ale i 3. pozice (4156 bodů) byla krásným umístěním vzhledem k tomu, že se při třetím pokusu skoku do dálky zranila Adéla Vachová, která tak nemohla nastoupit na start běhu na 600 m a přišla o body z této disciplíny, ačkoliv je právě běh její nejsilnější stránkou. Nejlepší z našich dívek byla Barbora Peterová, která skončila celkově na 4. místě s 1190 body a Nikol Flečková, která si v tomto kole polepšila o 90 bodů a s celkovým počtem 1181 byla 6. Ze čtyř dívčích družstev skupiny B se nejlépe vedlo našim dívkám, které o 650 bodů předběhly béčko z TJ Jilemnice, a to především díky Anetě a Tereze Mikešovým, které spolu získaly 1881 bodů. Pozadu nezůstaly ani Anna Topalovská a Karolína Trnovská, které rovněž v tomto kole zaznamenaly zlepšení a ke krásnému výsledku přispěly 603 a 572 body.

      Všem zúčastněným děkujeme za příkladnou reprezentaci našeho oddílu, přejeme krásné prázdniny a těšíme se na září, kdy se opět sejdeme nejen na trénincích, ale i na posledním kole soutěže družstev přípravek. 

 

Bookmark and Share