FB_click.png

AKTUALITY

IV. kolo KP Královéhradeckého kraje družstev přípravky

Ve čtvrtek 14. září se uskutečnilo poslední kolo ve Dvoře Králové nad Labem za velmi nepříznivého počasí. Přesto ti nejotrlejší na závody přijeli a snažili se ze všech sil získat co nejlepší umístění pro náš oddíl. Za děvčata závodila Nikol Flečková, která se z celkového počtu 43 děvčat umístila na krásném 3. místě s 1013 body. Neméně úsilí daly do závodu i Anežka Konrádová, Karolína Trnovská i Tereza Malichová, ale bohužel při neúčasti dalších závodnic z družstva dosáhla děvčata celkově jen na 5. příčku, což jim na postup do finále nestačilo.

 

To chlapci přijeli téměř v plném počtu, takže byla přihlášena opět 2 družstva. Za družstvo A se nejlépe umístil Tomáš Krejdl – z celkového  počtu 36 závodníků byl na 11. místě s 622 body. Špatně si nevedli ani ostatní – Štěpán Jirásko na 14. místě, jeden z nejmladších účastníků William Bednář na 15. místě, Luca Samuel Prášek na 18. místě bodoval pro družstvo B. Za áčko pak svými body přispěl Filip Dvořák, skončil na 19. místě, následoval ho Nello Daniel Prášek, který byl 20. Za družstvo B bojovali ještě Ondřej Matějec, Jan Maršík, Dominik Jarolín a Ondřej Synek. Ani chlapci se však do finále nedostali – družstvo A skončilo celkově na 4. místě, družstvo B pak na místě šestém.

 

Všem závodníkům děkujeme za jejich účast, nasazení všech sil v boji za dobré umístění a budeme se těšit na jejich reprezentaci v příštím roce.

Bookmark and Share