FB_click.png

AKTUALITY

Mezikrajové utkání družstev staršího žactva

Atletická hala Otakara Jandery v pražské Stromovce hostila v sobotu 9. prosince Mezikrajové utkání družstev staršího žactva. Každý kraj nominoval dva nejlepší sportovce v dané disciplíně. Za KH kraj byla z Trutnova nominována Bára Kotková a Adéla Szelkeová a dodatečnou nominaci za podzimní skvělé výkony zasloužil Matyáš Vintr, který opět nezklamal. 

Bára nejprve nastoupila na start 60 metrů překážek, kde v rozběhu skončila na 7. místě. Dále reprezentovala v běhu na 300 metrů, ve kterém skončila na celkovém 18. místě. Závod solidně rozjela, ale v závěru jí bohužel došly síly a byl z toho čas 45,78s. Ve stejném rozběhu se představila i Adéla, která obsadila celkové 15. místo za výkon 45,07s. Bára nastoupila ještě ve smíšené štafetě 6*200 metrů a společně s ostatními členy získala bodované 10. místo. Děvčata KH kraje nakonec obsadila v celkovém součtu 12. místo.

Matyáš Vintr si odbyl svou premiéru v hale a zvládl ji bravurně. Nastoupil ve třetím rozběhu na 1000 metrů a získal v něm druhé místo. Za svůj výkon 2:48,59 s pomohl týmu sedmi body, za což mu jistě patřil velký dík. Svým výkonem se zařadil na 11. místo v aktuálních tabulkách ČR. Družstvo chlapců skončilo na 6. místě, což je historický úspěch!

 

Bookmark and Share