AKTUALITY

1. kolo KPD mladšího žactva

Na domácí půdě se ve čtvrtek 17. května konalo 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva. Ve velmi početném poli závodníků se naši rozhodně neztratili. Děvčata si vedla výborně a obsadila celkově druhé místo. Nejvíce bodů nasbírala Daniela Macnarová, která zvítězila ve skoku vysokém a přidala 3. místo v běhu na 60 metrů překážek. Mezi chlapci nejvíce bodoval Michal Šrejber, který si připsal dvě vítězství! Ovládl běh na 60 i 150 metrů. Celkově patří družstvu mladších žáků 4. místo, což v konkurenci 10 družstev není vůbec špatné.

V rámci KPD se konal také krajský přebor jednotlivců v běhu na 150m a 60m překážek. V těchto disciplínách se našim atletům a atletkám podařilo "urvat" 4 medaile. V běhu přes překážky si stříbrnou medaili odnesla Bára Strnádková, bronz získala Daniela Macnarová. Chlapcům se dařilo na "stopadesátce" - Michal Šrejber se stal přeborníkem kraje a Alex Sojka vybojoval stříbrnou medaili.

Všem zúčastněným děkujeme za výbornou reprezentaci, gratulujeme k výkonům a těšíme se na další závody, které se konají 31. 5. ve Dvoře Králové.