FB_click.png

AKTUALITY

2. kolo KPD mladšího žactva

Ve čtvrtek 31. května se ve Dvoře Králové konalo 2. kolo KP družstev mladšího žactva. Po složitější dopravě jsme se nakonec dostali na místo včas a za velkého vedra byli připraveni závodit. Bohužel časový pořad nabral zpoždění hned od začátku, takže závody nezačaly v 15.30, nýbrž v 16 hodin. 
Obě dvě naše družstva byla bohužel oslabena, a tak se nám nepodařilo navázat na úspěchy z kola prvního. Družstvo chlapců, které čítalo jen 7 závodníků, skončilo na 5. místě, když polovinu bodů získal Michal Šrejber. Michal ovládl běh na 60 metrů a stal se pro letošní sezónu přeborníkem kraje. I ve svém druhém startu, běhu na 150 metrů, potvrdil roli favorita a s přehledem zvítězil. 
Družstvo dívek, které postrádalo oporu týmu Báru Strnádkovou, obsadilo taktéž 5. místo. Nejvíce bodů získala Daniela Macnarová, která zvítězila ve skoku vysokém a v běhu na 60 metrů překážek vybojovala 3. místo. Ještě byla platnou členkou štafety, takže celkem získala 21 bodů. 
Všem atletům a atletkám děkujeme za předvedené výkony, bylo jich k vidění mnoho. Počínaje během dívek na 600 metrů, přes skok vysoký a daleký a v neposlední řadě ve sprintech. 

S napětím budeme očekávat zpravodaj řídícího soutěže s celkovými výsledky po dvou kolech.

Příští kolo bude 21. června hostit Hradec Králové. 

 

Bookmark and Share