FB_click.png

AKTUALITY

POHYBOVÁ GRAMOTNOST - ATLETIKA PRO CELOU RODINU

Sportovní odpoledne Atletíme s rodiči  se neslo v pohodové atmosféře a vykouzlilo mnoho úsměvů na dětských i dospělých tvářích. Tato akce byla uspořádána v rámci nového projektu Českého atletického svazu Atletika pro celou rodinu, do kterého bylo vybráno 15 oddílů z celé republiky a my jsme jedním z nich. 
Třicet dvojic (rodič+dítě) se předem přihlásilo a v 16 hodin se prezentovalo k závodu. Po slavnostním zahájení a vysvětlení pravidel následovala společná rozcvička, kterou vedl zkušený trenér a předseda oddílu Petr Musil. Pak již začala 1. disciplína, kterou byl štafetový běh na 25m+25m. Dále následoval hod pěnovým oštěpem, skok z místa a slalom. Výkony z jednotlivých disciplín byly zapisovány na startovní kartičky, které děti nosily do výpočetního střediska, kde byly přepisovány do speciálního výsledkového programu. Po absolvování všech čtyř disciplín si každý vyzvedl náramek s logem projektu a drobnou odměnu od partnera projektu České spořitelny. 
Pro všechny účastníky byla připravena ještě doplňková disciplína (běžecké pexeso), které se téměř všichni zúčastnili.
V závěru jsme celé odpoledne zhodnotili, předali účastnické diplomy a medaile všem sportovcům a vyhlásili nejlepší dvojice v jednotlivých kategoriích dle ročníku narození dítěte. Ti získali ještě další diplom a švihadlo.

Děkujeme všem za aktivní přístup, sportovní chování a krásné atletické výkony!

 

 

Bookmark and Share