FB_click.png

AKTUALITY

3. kolo KP družstev a jednotlivců mladšího žactva

Letošní ročník krajského přeboru družstev mladšího žactva je pro nás asi zakletý. První kolo končilo za tmy a mohutného lijáku, na druhé kolo nám nedorazil dopravce a na třetí kolo taktéž nezapomeneme. Dusno k padnutí, prudký liják, hromy, blesky, vítr - to vše nás potkalo včera v Hradci Králové. Pro některé to byly první závody v životě a opravdu si je "užili". I vzhledem k tomu, že byly závody zhruba na 20 minut přerušeny, došlo k výraznému zpoždění časového programu, takže jsme se vrátili až po půl deváté.
A jak si naše družstva vedla? Děvčata obsadila v konkurenci jedenácti družstev 4. místo. Body pro tým získaly Daniela Macnarová, Bára Strnádková, Nikol Flečková a Nina Jezdinská. Některé další opory nám bohužel z důvodu školních výletů chyběly.
Soutěž družstev je velmi vyrovnaná a chlapcům bohužel štěstí chybělo. Obsadili až 5. příčku se ztrátou jednoho bodu na Jilemnici a šesti bodů na Jaroměř. Bodovali Michal Šrejber, Adam Šašek, Michal Hampl a Štěpán Jirásko. 
V rámci včerejších závodů se rozdělovaly také medaile v soutěži jednotlivců. Krajskou přebornicí ve skoku vysokém se stala Daniela Macnarová, která se nenechala rozhodit deštěm ani mokrým sektorem. Michal Šrejber získal titul přeborníka kraje v běhu na 300 metrů, kde nedal soupeřům jedinou šanci. Gratulujeme!
Poslední kolo se uskuteční po prázdninách 15. září v Jaroměři.

Bookmark and Share