FB_click.png

AKTUALITY

Soutěž družstev staršího žactva je taktéž za námi

Prvního září se v Nové Pace konalo poslední kolo KP družstev staršího žactva. Obě dvě naše družstva se držela na celkovém 3. místě a tato místa jsme samozřejmě chtěli udržet. 
Již od rána však poměrně hustě pršelo a počasí na závody mělo k ideálu opravdu hodně daleko. Aby toho nebylo málo, tak již první disciplína měla 45 minut zpoždění. 
Dívky přijely ve dvanáctičlenném složení a poměrně se jim dařilo. Nejvíce bodů získala Káťa Holubcová, která zvítězila ve skoku dalekém a v běhu na 300 a 60 metrů obsadila 2. příčku. Celkově obsadila děvčata třetí místo a z Nové Paky si odvážela bronzové medaile za letošní ročník této soutěže. 
Chlapci byli po prázdninách oslabeni a tréninkové manko se podepsalo i na některých výkonech. Nejvíce bodů získali Michal Šrejber, Robert Hurdálek a Kuba Žačok, kteří dohromady nasbírali 39,5 bodu. Celkově obsadili 4. místo a bohužel neudrželi ani celkovou třetí pozici. 
V rámci tohoto závodu probíhal i krajský přebor jednotlivců. V běhu na 3000 metrů se stal krajským přeborníkem Robert Hurdálek, který si opět vylepšil osobní maximum a zúročil tak tréninkovou prázdninovou dřinu. Krajskou přebornicí se stala také Kateřina Holubcová, která zvítězila ve skoku dalekém. Káťa přidala ještě stříbrnou medaili za výkon v běhu na 300 metrů. Bronzovou medaili si odvážela štafeta chlapců - Kuba Žačok, Michal Šrejber, Jonáš Melichar a Marek Fátor. Všem gratulujeme! 

Bookmark and Share