FB_click.png

AKTUALITY

Slovo předsedy č. 16 ze dne 20. 12. 2019

...život je dlouhá ulice…

Atleti, kamarádi!

Když jsem Vám psal před pár týdny, už tenkrát jsem se zmínil o možné radosti až budu psát tyto řádky. Díky Vám všem, trenérům, sportovcům, rozhodčím, rodičům a všem našim přátelům je to skutečností. Mám radost a mohu konstatovat, že jsme opět dosáhli celé řady úspěchů a posunuli jsme náš oddíl ve všech oblastech naší činnosti dopředu. Děkuji Vám za to. Mám z toho neskrývanou radost a těším se na další společné chvíle prožité na stadionu a strávené s atletikou.

Nyní ode mě nečekejte výpis všech úspěchů, všichni jsme si je mohli přečíst na našich webových stránkách, v Radničních listech a sociálních sítích. Přesto jenom obecně. Až na soutěž družstev žen jsme dosáhli nejlepších úspěchů v umístění družstev v historii oddílu, máme nejvíce rozhodčích a trenérů v celé historii oddílu a také díky těmto posunům jsme uspořádali nejvíc závodů na našem stadionu včetně velice kladně hodnoceného mezinárodního závodu železničářů, kterého se zúčastnili atleti z celého světa. Zde si neodpustím vyzdvihnout skvěle odvedenou práci našich atletů studentů. Ještě jednou všem děkuji a těším se na další spolupráci.

Přeju Vám klid a pohodu o vánočních svátcích a do nového roku Vám přeju předně hodně zdraví a štěstí. Přeju Vám také radost z úspěchů a zároveň sílu na překonávání neúspěchů.

Muňa

Bookmark and Share