FB_click.png

AKTUALITY

Slovo předsedy č. 17 ze dne 31. 3. 2020

…což takhle dát si špenát…

Přátelé atletiky,

     nacházíme se v těžké době, která nám znemožňuje absolvovat kvalitní tréninkové dávky na čerstvém jarním vzduchu. Na různé neduhy a bolístky vždy najdeme společně s trenéry, lékaři a dalším servisem nějaký lék, radu či pomoc. Nyní to vypadá, že koronavir nad námi zatím vítězí a nepomůže nám ani ten krásný zeleňoučký špenát.

     Po skvělé halové sezóně jsme se sešli s trenéry a vedoucími družstev na válečné poradě před nadcházející sezónou, abychom společně připravili ten správný mix úspěšných opatření. V příjemné atmosféře a s vidinou nadcházející úspěšné sezóny jsme netušili, že to bude na dlouhou dobu naše poslední společné setkání na stadionu.

     Vím, že se těšíte na stadion a jste netrpěliví, co s vaší kondicí udělá toto období speciální nepřípravy. Trenéři vás motivují svými maily k tréninku a snaží se organizovat distanční trénink. Prosím vás, věnujte tomu pozornost a uvědomte si, že každý den, každá chvilka cvičení může být v tomto období vůči stejně postižené konkurenci rozhodující. Mějte na mysli, že žádná tréninková jednotka nelze nahradit, vždy může být jen ta další. Se Zátopkovským vytrvat, musíme přijímat a dodržovat opatření vlády, která vedou k uzdravení společnosti a návratu na závodní dráhu. Věřím, že to dokážete a budete připraveni na zahájení závodní sezóny dle svých představ, představ trenérů a určitě i mých očekávání.

Mějte se fajn.

Muňa 

Bookmark and Share