FB_click.png

AKTUALITY

Pokračují krajské přebory družstev

Ve čtvrtek 17. 9. se v Jilemnici konalo poslední kolo KPD přípravek. Bodový stav v kategorii dívek byl velice vyrovnaný a čekal se souboj o dvě postupová místa do finále. Naše děvčata předvedla nejen vynikající výkony, ale i bojovného a týmového ducha. Skvělými výkony si nakonec vybojovala 1. místo, které jim patřilo i v celkovém hodnocení. Ve čtvrtek 24. 9. budou v Dobrušce bojoval o co nejlepší umístění ve finále. Mezi chlapci bylo o postupujících jasno. Naši kluci obsadili ve všech kolech 3. místo a to jim patřilo i v celkovém hodnocení. 

Sobota 19. 9. patřila mladšímu žactvu, které odjelo do Jaroměře ke 2. kolu. Všichni předvedli krásné výkony, padlo několik osobních rekordů a panovala dobrá nálada. Děvčata obsadila 3. místo. Nejvíce bodů nasbírala Anežka Konrádová, která zvítězila ve výšce a bronz přidala ve skoku dalekém. Chlapcům patřila 6. příčka, nejvíce bodů si připsali Tomáš Havelka a Lukáš Bednařík. 

V neděli 20. 9. jsme v domácím prostředí pořádali poslední kolo KPD mužů a žen. Našim družstvům se dařilo a vybojovali si 1. místa. Gratulujeme!

Bookmark and Share