FB_click.png

AKTUALITY

Slovo předsedy č. 1 ze dne 9. 10. 2013

"Čas letí jako bláznivý, já nechytím ho ani vy..." Slova této krásné písničky jsou bohužel pravdivá a další atletická sezóna bude minulostí.  Krásné  ovšem  je,  že atletický rok 2013 bude patřit mezi nejlepší roky v historii trutnovské atletiky.

 Po mnoha letech jsme uspořádali významný a dle slov účastníků vydařený mezinárodní závod – Běžecký desetiboj a stejně vydařené finále krajského přeboru družstev a jednotlivců starších žáků a žákyň.

Založili jsme krásné webové stránky, které mají ještě začátečnické nedostatky, ale věřím, že do konce roku se zařadí mezi ty pokročilé a budou nám všem sloužit ke vzájemné informovanosti.

Vynikajících výsledků jsme dosáhli také v oblasti sportovní. Především gratuluji družstvu žen a družstvu mužů. V individuálních výkonech a umístění ch zaslouží absolutorium všichni účastníci mistrovství ČR, kterým  vévodí  letošní  královna  trutnovské  atletiky  Lada Pejchalová.

V brzké době zazimujeme  stadion a do konce roku musíme svést dvě náročné administrativní bitvy. Jednu s vedením  města ohledně nákupu cílové kamery (550.000,-Kč) a druhou s Královéhradeckým krajským atletickým svazem o přidělení sportovního střediska - doplňkového pracoviště pro rok 2014 do Trutnova. Těším se na podzimní setkání s těmi staršími při vyhodnocení soutěže družstev žen a mužů a se všemi, především s těmi nejmenšími včetně jejich rodičů, na společném poohlédnutím  za uplynulým atletickým rokem. Vzhledem k tomu, že se jedná o první můj příspěvek, a zároveň se blíží konec roku, tak mě to nutí trochu bilancovat. Od příště by tato rubrika měla sloužit k častějším a  konkrétnějším stanoviskům a výzvám.

Mějte se fajn

Muňa

Bookmark and Share