FB_click.png

Rekordy - starší žákyně

 

Rekordy oddílu atletiky - LOKO Trutnov (k 31.12.2021)
Starší žákyně
Disciplína Jméno Ročník Výkon Datum Místo
60m Lucie Martínková 85 7,76 7/1/2000 Třinec
  Amálie Návratová 05 8,06 6/11/2020 Trutnov
100m Amálie Návratová 05 13,23 8/29/2020 Nové Město n. M.
  Kateřina Holubcová 04 13,33 5/5/2018 Pardubice
150m Lucie Martínková 85 18,88W 7/2/2000 Třinec
  Kateřina Holubcová 04 19,85 4/28/2018 Dvůr Králové n. L.
200m Kateřina Holubcová 04 27,39 6/22/2019 Pardubice
300m Kateřina Holubcová 04 43,08 5/26/2019 Trutnov
  Amálie Návratová 05 44,00 6/1/2020 Trutnov
400m Bára Kotková 02 63,52 5/27/2017 Pardubice
  Adéla Szelkeová 02 63,59 6/3/2017 Pardubice
800m Lenka Polzerová 90 02:22.4 5/21/2005 Pardubice
  Michaela Musilová 85 02:24.9 9/4/1999 Bílina
1500m Lenka Polzerová 90 04:56.5 6/25/2005 Brno
  Jana Leblochová 04 05:03.5 9/14/2019 Pardubice
60m př. Kateřina Holubcová 04 9,24 H 12/14/2019 Stromovka
  Bára Kotková 02 10,32 H 12/9/2017 Stromovka
100m př. Kateřina Holubcová 04 15,32 9/14/2019 Pardubice
  Aneta Strnádková 01 15,45 6/18/2016 Trutnov
200m př. Kateřina Holubcová 04 30,27 9/20/2019 Kolín
  Aneta Strnádková 01 31,50 5/22/2016 Dvůr Králové n. L.
Výška Lada Pejchalová 98 174cm 6/24/2013 Uherské Hradiště
  Daniela Macnarová 05 165cm 9/3/2020 Nové Město n. M.
Tyč Veronika Scholzeová 98 190cm 8/31/2013 Trutnov
Dálka Kateřina Vágnerová 89 517cm 6/5/2004 Chrudim
  Lada Pejchalová 98 504cm 6/24/2013 Uherské Hradiště
Koule 3kg Denisa Dvořáková 94 11,40m 9/26/2009 Kladno
  Tereza Ježková 01 10,64m 9/29/2016 Dvůr Králové n. L.
Disk 0,75kg Tereza Ježková 01 28,29m 8/27/2016 Hradec Králové
Disk 1kg Linda Novotná 92 25,40m 5/27/2007
Dvůr Králové n. L.
  Denisa Dvořáková 94 22,56m 6/20/2009 Hradec Králové
Kladivo 3kg Linda Novotná 92 51,82m 9/23/2007 Třebíč
  Denisa Dvořáková 94 50,09m 9/19/2009 Dubnica n. Váhom
Oštěp 500g Kamila Soukupová 06 30,90m 6/21/2020 Hradec Králové
Oštěp 600g Denisa Dvořáková 94 27,94m 9/5/2009 Týniště n. O.
Sedmiboj Kateřina Holubcová 04 3185b 5/12/2018 Hradec Králové
4×60m
Soukupová(06), Vymetalová(05)
  31,63 6/21/2020 Hradec Králové
 
Návratová(05), Strnádková(05)
       
3×300m
Scholzeová (98), Weissová (99)
  02:26.1 5/23/2012 Trutnov
  Libnarová (99)      
4x300m
Beierová (03), Holubcová (04),
  03:03.6 9/9/2017
Dvůr Králové n. L.
  Szelkeová (02), Kotková (02)    
Bookmark and Share